Jesteś tutaj: Akustyka PRO/Akustykpro/Artykuł inauguracyjny

Artykuł inauguracyjny

 

ID-10060207

By courtesy Sura Nualpradid/freedigitalphotos.net

Witam na moim blogu dotyczącym akustyki. Nazywam się Krzysztof Leo. Zajmuję się doradztwem i projektami z akustyki. Z wykształcenia jestem fizykiem doktorem fizyki. Praca doktorska dotyczyła zrozumiałości mowy i determinujących ja odbić dźwięku w pomieszczeniach. Poza tym na stronie www.akustyka-pro.pl dowiecie się Państwo więcej o mojej pracy i o tym, co mogę dla Państwa zrobić.

Pojawiać się tu będą regularnie wpisy i artykuły dotyczące działów akustyki takich jak: akustyka pomieszczeń, akustyka budowlana, akustyka środowiska i zwalczanie hałasu. Omawiane będą metody analizy i pomiarów oraz znaczenie wyników dla użytkowników. Chciałbym Państwu przybliżyć tematykę akustyki przytaczając przykłady z życia wzięte. Wiele z problemów, jakie tu się pojawią będą mogli Państwo zaobserwować w swoich mieszkaniach czy miejscach pracy. Bloga chcę poświęcić rozwijaniu profesjonalnego myślenia o akustyce w Polsce.

Pozdrawiam serdecznie

Krzysztof Leo

Krzysztof Leo
Krzysztof Leo
Usługi prowadzi specjalista akustyki dr Krzysztof Leo posiadający doświadczenie w pracy akustyka, realizatora dźwięku oraz naukowca. Krzysztof Leo jest autorem publikacji naukowych z zakresu akustyki pomieszczeń. W latach 2010 - 2013 wykładowca Politechniki Gdańskiej.